Producenci
Geometria zawieszenia Driftworks
Geometria zawieszenia Driftworks

   Driftworks to brytyjska firma specjalizująca się, między innymi, w produkcji regulowanych elementów zawieszenia. Zaprojektowane przez zapaleńców i pasjonatów driftu. Lata modyfikacji i testów na torze zaowocowały stworzeniem rozwiązań, które na prawdę działają. Pancerne wykonanie komponentów, bardzo wysoka jakość wykończenia oraz przystępna cena, to główne cechy produktów Driftworks. Rozwiązania tej firmy mają bardzo szerokie zastosowanie wśród profesjonalnych zawodników zarówno w federacjach europejskich jaki i w amerykańskim cyklu Formula D oraz Japońskim D1.

Użycie regulowanych wahaczy i drążków w połączeniu ze zwrotnicami Geomaster oraz regulowanymi mocowaniami amortyzatorów daje możliwość pełnej ingerencji w ustawienia geometrii zawieszenia. W przypadku większości produktów, mamy również do wyboru, rodzaj zastosowanych łączników (uniball lub tulejka poliuretanowa).

Wszystkie produkty firmy Driftworks są dostępne w naszym sklepie, zapraszamy do kontaktu...

 

 


Przednie wahacze dolne

Zestaw regulowanych przednich wahaczy dolnych. Wykonane ze stali o zwiększonej wytrzymałości, pokryte zabezpieczającą warstwą lakieru proszkowego. W zestawie znajduje się wszystko co jest potrzebne do instalacji (w tym regulowane stopery). Wahacze te umożliwiają zwiększenie rozstawu kół przednich, co jest szczególnie pomocne przy powiększaniu kąta skrętu. W swym najkrótszym ustawieniu, odpowiadają długością standardowym fabrycznym wahaczom S14/R33, natomiast regulacja pozwala na ich wydłużenie o ok. 50mm na stronę. Wysokiej jakości łączniki uniball eliminują miękkie, gumowe tuleje fabryczne, zapewniając tym samym zwiększoną precyzję prowadzenia i sztywność zawieszenia.

 


Przednie wahacze górne (camber)

Zestaw regulowanych przednich wahaczy górnych z regulacją kąta pochylenia kół. Wykonane ze stali o zwiększonej wytrzymałości, pokryte zabezpieczającą warstwą lakieru proszkowego. W zestawie znajduje się wszystko co jest potrzebne do instalacji. Wahacze te umożliwiają szeroki zakres regulacji kąta pochylenia kół, mającego wpływ na przyczepność, zużycie opon oraz przy doborze kół o parametrach innych niż standardowe.

 


Drążki reakcyjne

Zestaw regulowanych drążków reakcyjnych. Wykonane ze stali o zwiększonej wytrzymałości, pokryte zabezpieczającą warstwą lakieru proszkowego. W zestawie znajduje się wszystko co jest potrzebne do instalacji. Drążki te umożliwiają szeroki zakres regulacji kąta wyprzedzenia koła, mającego wpływ na zachowanie auta w szybkich łukach oraz charakter prowadzenia. Wysokiej jakości łączniki uniball eliminują miękkie, gumowe tuleje fabryczne, zapewniając tym samym zwiększoną precyzję prowadzenia i sztywność zawieszenia.

 


Tylne wahacze dolne

Zestaw regulowanych tylnych wahaczy dolnych. Wykonane ze stali o zwiększonej wytrzymałości, pokryte zabezpieczającą warstwą lakieru proszkowego. W zestawie znajduje się wszystko co jest potrzebne do instalacji (w tym regulowane stopery). Wahacze te umożliwiają zwiększenie rozstawu kół tylnych. Wysokiej jakości łożyska sferyczne zastępują miękkie, gumowe tuleje fabryczne, zapewniając tym samym zwiększoną precyzję prowadzenia i sztywność zawieszenia.

 


Tylne wahacze poprzeczne (toe)

Zestaw regulowanych tylnych wahaczy poprzecznych. Wykonane ze stali o zwiększonej wytrzymałości, pokryte zabezpieczającą warstwą lakieru proszkowego. W zestawie znajduje się wszystko co jest potrzebne do instalacji. Wahacze te umożliwiają szeroki zakres regulacji zbieżności. Szczególnie przydatne w samochodach mocno obniżonych oraz autach przeznaczonych do driftu. Do wyboru mamy łączniki typu uniball lub z wysokiej jakości tuleją poliuretanową, które zastępują miękkie, gumowe tuleje fabryczne, zapewniając tym samym zwiększoną precyzję prowadzenia i sztywność zawieszenia.

 


Tylne wahacze górne (camber)

Zestaw regulowanych tylnych wahaczy górnych z regulacją kąta pochylenia kół. Wykonane ze stali o zwiększonej wytrzymałości, pokryte zabezpieczającą warstwą lakieru proszkowego. W zestawie znajduje się wszystko co jest potrzebne do instalacji. Wahacze te umożliwiają szeroki zakres regulacji kąta pochylenia kół, mającego wpływ na przyczepność, zużycie opon oraz przy doborze kół o parametrach innych niż standardowe. Do wyboru mamy łączniki typu uniball lub z wysokiej jakości tuleją poliuretanową, które zastępują miękkie, gumowe tuleje fabryczne, zapewniając tym samym zwiększoną precyzję prowadzenia i sztywność zawieszenia.

 


Tylne wahacze górne - drążki trakcyjne

Zestaw regulowanych tylnych wahaczy górnych. Wykonane ze stali o zwiększonej wytrzymałości, pokryte zabezpieczającą warstwą lakieru proszkowego. W zestawie znajduje się wszystko co jest potrzebne do instalacji. Wahacze te umożliwiają ustawienie zbieżności tylnych kół w momencie kompresji zawieszenia, co ma szczególny wpływ na przyczepność pojazdu. Do wyboru mamy łączniki typu uniball lub z wysokiej jakości tuleją poliuretanową, które zastępują miękkie, gumowe tuleje fabryczne, zapewniając tym samym zwiększoną precyzję prowadzenia i sztywność zawieszenia.

 


Total HICAS Eliminator Kit

Kompletny zestaw eliminujący system HICAS. Wykonany ze stali o zwiększonej wytrzymałości, elementy pokryte zabezpieczającą warstwą lakieru proszkowego. W zestawie znajduje się wszystko co jest potrzebne do instalacji. Usuniętą tylną przekładnię kierowniczą oraz drążki wraz z końcówkami zastępujemy tym pancernym zestawem, w którego skład wchodzą dwa uchwyty (w miejsce maglownicy) oraz dwa drążki poprzeczne z regulacją zbieżności. Do wyboru mamy łączniki typu uniball lub z wysokiej jakości tuleją poliuretanową, które zastępują miękkie, gumowe tuleje fabryczne, zapewniając tym samym zwiększoną precyzję prowadzenia i sztywność zawieszenia.

 


 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl